Ráda píšu o něčem, co se událo v mým životě až tak s týdenním zpožděním. San Piego, vole!

6. září 2012 v 17:03 | Lucyje |  ○ Výstřižky ze stereotypu
Mám vlak zadarmo. je to super. A Samara ho má zadarmo taky, to je skvělý, mám s kým jezdit do nikam.

Jsme wírd, jang, frý end sweg (swag je staršně trapný slovo, vlastně nikdo neví, co znamená a všichni ho strašně používaj, protože prostě na styl! já si z toho ráda dělám prostě jenom prdel.) A tak jsme se prostě zbalily a jely do San Piega. Pardubic. Města FiXy. Prostě jen vejlet do nikam.
Je to obyčejný město, nemaj tam stylaře, není to tam moc pěkný, ale mělo to pro nás (možná) takovej malinkej význam. Prostě Třída Míru a věž Parama .. Hm, a psaní vzkazu na koleně v parku, bloudění po jejich "superkůl" obchodních budovách, přemejšlení o neexistujících i existujících lidech, ... měla jsem špatnou náladu a dost možná jsem kolem sebe šířila negativní vlny. Ale fak it, se Samarou je všechno fajn, ať jsme kdekoliv. Básníme o tom, jak se těšíme na Beach House (Joo, jedem na ně. V listopadu. V Praze. Nemůžu se dočkat), tančíme (teda jenom S. tančí :D ) na The Smiths, protože je na to nějakej vtipnej taneček s Davidem Tennantem, řešíme neřešitelný věci, navzájem se hádáme kdo je větší stylařka a jsme obě občas trošku negativistky. :D
Nesnáším cesty ve vlaku, když v kupéčku sedíte s nějakým přechytralým, úchylným důchodcem, zvlášť když už takovou dobu sníte o dni, kdy se ve vlaku s někým kjůt&najs seznámíte..sere vás to potom ještě víc, že místo toho sedíte v kupé s nějakým nechutným dědkem a telepaticky si posíláte vzkazy s kamarádkou.

Konec prázdnin byl boží. Víte čím se nejlíp zaháněj koncoprázdninový depky? Koncertama. Vážně. Jely jsme (opět se S.) na Den otevřených dveří Starobrna do Brna, byli tam Sunshini, Fixa.. spousta lidí a vlez zadarmo. Byla to asi jedna z nejlepších akcích, Sunshini byli sice slabší, než tenkrát v Olomouci, Fixa teda jako obvykle skvělá, ostatní kapely mě vůbec nezajímaly, ale prostě.. "hipstr", červeno černá košile s krátkým rukávem, koukání se po jistejch lidech, první člověk v tričku s Joy Division který ho jsem kdy takhle naživo viděla /prostě áá! :D/, My máme všechno co chcem, my máme dobrou náladu, noční vlak, noc u Samary (ne nejmenuje se tak, ale nikdo jí jinak neřekne :D ), psychopatičtí turci na Omegle, Crystal Castles over and over again, Clever párty s Clever džusem.. a tak. Bylo to skvělý.

A ani jsem nebyla nějak nasraná, že za dva dny musim do školy. prostě jsem to nějak nepociťovala.
Teď nasraná jsem, že tam musím být. Zas ty stejný protažený xichty, fake bitches s děsivým úsměvem a usínání na lavici. Schůl is bek, welkam tu hel. Samozřejmě až na našeho stylovýho dějepisáře :D neusínám v dějepise, takže bude asi fakt dobrej učitel :D
Září bude ledžendery. zahájení divadelní sezóny (doufám, že dopadne podobně jako Ukončení, těch pět minut v Apollu a Tesco ve tři ráno je nezapomenutelný. :D ), Prostějovská premiéra filmů ze Sobotína, Fixa, ... a prostě seru na to, že je škola, jedu dál. (Ta půlka dne, co tam prosedím je vlastně úplně nepodstatná, budu svou mysl soustředit na to ostatní a zas bude všechno fajn.. A nebo taky néé.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Es. Es. | Web | 6. září 2012 v 19:14 | Reagovat

Poslední den prázdnin jsem tak nějak nevnímala, protože jsem se zrovna ancházela někde na částešném vrcholu svého blaha. Silly girl.

Vlakem jsem hodně dlouho nejela, ale stejně se nevzdávám představy, že najednou do kupé nastoupí úžasná osoba, spřízněná duše, a nebo prostě krásný kluk s černou kytarou. Cha. Zatím se mi to nestalo ani v autobuse.

Chtěla bych dělat něco zajímavého, ale jediné, co mě v září čeká je děsivý začátek školního roku, hádání se s lidma, co vlastně miluju a potkávání lidí na chodbě, co bych nejradši nikdy nepotkala. Musím si honem rychle vymyslet nějakou akci, nějakou blbost, aby se něco stalo, abych si nepřipadala jako nejmíň milovaný a zajímavý člověk na světě.

Jinak, dějepis a sloh jsou jediný předměty, který mě baví, díkybohu, že máme tak skvělýho učitele :D

2 Jimmy z rýmy Jimmy z rýmy | Web | 6. září 2012 v 20:03 | Reagovat

<3

3 fosforová. fosforová. | Web | 7. září 2012 v 18:42 | Reagovat

Á, škola. Debilní stereotyp. Sakra! :D

4 Jane Jane | E-mail | Web | 11. září 2012 v 22:17 | Reagovat

Já píšu se spožděním nerada. Teď jsem si totiž do Deníku psala o posledním víkendu prázdnin, zabralo to už asi deset stran a zatím jsem teprve u sobotního rána.
Jinak Pardubice miluju, trávím tam vždycky prázdniny a pocházím odtamtud a mají nejlepší hokejovej klub :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama