Srpen 2012

Myslim, že jsem měla vymyšlenej šíleně kůl název článku, ale už jsem ho asi zapomněla. o.O

22. srpna 2012 v 9:59 | Lucyje |  ○ Výstřižky ze stereotypu
Everytime you close your eyes. LIES LIES!
300 let zpátky z Chorvatska, další vekovní zevl na dece za mnou, a tak.

O Chorvatsku se mi až tak psát nechce, ani nevím co. Jo, bylo to fajn, moře je fajn, ale stejně jsem byla ráda, že jsem přijela domů. Mám toho přece ještě tolik naplánovanýho! :D
I když neříkám, že když jsem stála bosá na břehu moře, když byla tma a já jsem poslouchala soundtrack ke 500 dní se Summer, Lanu Del Rey (joo, poserme se, poslouchám sračky. :D Když ona je... naděje pro moderní hudbu, není to nějakej zasranej komerční pop, je to prostě jedinečná Lana, která do hudby, kterou hrajou v rádiích vnáší něco novýho, ěnjakej nádech umění a alternativy nebo co.. ) a tak a byl to strašně inspirativní okamžik. Přišla mi sms od D., jestli jdu s něma další den ven, bylo skvělý vedět, že na vás někdo myslí... I když jste 56434863 km daleko a stejně vám to není nic platný...
A mám ty nejlepší kamarády na světě.

Na jedné straně tu je pro mě Janiška s Darinkou, který mi psaly skvělej dopis, kterej mě inspiroval k bůhví čemu všemu. jsou to obě strašně zajímavý osobnosti, možná i trošku komplikovaný, ale.. to já jsem vlastně taky. Komplikovaná. A mám je strašně ráda. Na druhé straně tu jsou lidi z divadla, kterejm mám pořád nutkání říkat jak je mám ráda a objímat je.. a pak se kvůli tomu cítím blbě ale co, pocity nezastavím. Čas strávenej s něma na dece je vždycky nezapomenutelnej a já většinou zapomenu na všechny moje divný myšlenky a směju se s něma, poslouchám, jak Fila vypráví něco úplně obyčejnýho, ale od něho to zní jak šíleně vtipná příhoda (a má ten nejlepší zadek na světě.), směju se tomu, jak je z Davu občas postižený bratranec Igor, dívám se, jak je Samarka děsně stylová, jak Štěpa říká to svoje "A dost!" a má na tváři ten úsměv, kterej má prostě jenom on (nemůžu si pomoct, ale nikdo jienej se tak nesměje :DD ), jak nás Jochoš občas zabíjí pohledem, jak Čenda občas mele nesmysly ale stejně ji máme rádi, jak se všichni přežíráme arašídama se soló ( :D se soló je prostě naše hláška.) a všim možnym, chodíme si pro plakáty do kina, řešíme jak jsme nasraní kvůli fejsbukovejm tajmlajnům a jak hrozná kultura v Prostějově je a že s tím v nejbližších letech něco uděláme, jak si pronajmem garáž kde budem kalit a tak- Jsou skvělí. A nejradši je objímám....
Odpoledne pojedu sama vlakem do brna, bude výluka a bude to fakt.. no, bojim se. :D Uvidím po dvou letech kamarádky, se kterejma jsem dřív jezdila na tábor, byly to ty nejšťastnější okamžiky mýho dětství. Nevim, co od toho setkání mám očekávat, ale rozhoděn to bude zajímavý :)

Jinak tady je ten sliubovanej klip ke She's lost control, kterej sjme dělaly na filmovým táboře. Enjoy! (je to trošku dovně roztáhlý, nevím jak to, ale po chvilce si na to člověk zvykne :D )

Klid.

5. srpna 2012 v 16:48 | Lucyje |  ○ Výstřižky ze stereotypu
Na blog není čas, není čas ani na Week of Life.
Jsou prázdniny, který konečně začly vypadat jako prázdniny.

Před tejdnem jsem se v slzách loučila s lidma u autobusu, kterým jsem přijela ze Sobotína. Skvělej filmovo-divadelní tábor, byla jsem tu už po čtvrtý a vždycly uchcávám z toho, jak skvělý to tam je. Vždycky zas chvilku miluju lidi, mám chuť něco pořádně dělat a cítím, jak se vě mě bouří kreativita.
Letos to bylo kurva krátký. 8 dní, na nic pořádně nebylo čas, furt jen spěch. Tak pracovně vytítžená jsem už hodně dlouho nebyla, ale stálo to za to. Točila jsem jeden větší projekt (letos jsem si moc nezahrála, ale fuck off, role kameramana mi stejně asi sedí víc :D ), pak se mi (nám) povedl udělat menší projekt, a to klip ke She's Lost Control od Joy Division a já jsem šíleně šťastná, že se ten projekt dobral ke zdárnýmu konci, i když na to bylo šíleně málo času.
No, byla jsem tam vážně šťastná, až na pár slalbších momentů, ale to je jedno. Furt jsem měla chuť všechny objímat, protože ti lidi, který znám z Pointu a jezdím s něma i na Sobotín jsou skvělí. Fakt moc.
Smích, pařba na ty největší sračky, foťák, smrad starejch chatek, melouny, Žal se odkládá, objetí, upřímnost, lehkej zmatek, promítání, tanec, dojetí, přátelství, lidi,... do prdele, ani nevíte jak moc chci zpět.
(část ze She's lost control projektu. Jak se to objeví na youtube, nejspíš to sem strčim.)

A protože jsme fakt úchylní, hned den na to, co jsme se vrátili domů, se naše silná sobotínská parta sešla (park, vodárna, bordel po městě, obžerství u Penny(s) marketu,..) a byla to snad ta nejspontánnější akce vůbec. Když jsem dojela do Prostějova, vůbec mě nenapadlo, že se vrátim až druhej den :D asi šest nás přespalo u F., všem bylo u prdele že nemáme žádný věci, prostě jsme srali na všechno a užívali si toho, že máme prázdniny.Takže.. z toho vyplývá, že nejlepší akce jso ty, který se vůbec neplánujou. Takhle to bylo už po několikáté.

Předvčerejškem jsem se vrátila ze třídenního pobytu na chatě , opět s těma samejma lidma, opět spontánní akce... a můžu to zařadit k těm nejlepším momentům celejch prázdnin. Tak mají tyhle dva letní měsíce vypadat- vysrat se na fejsbuk, počítač a ostatní kokotiny, jet prostě jen tak na nějaký odlehlý místo se suchym záchodem, s kamarádama a levným jídlem. Vstyčit všemu plánování, obavám, smutku, depkám a kreténům prostředníček and just have fun.

Z kuchyně voní řízky, v šest odjíždíme do Brna a z Brna do Chorvatska. Nejsem si jistá, jestli se těším. Rodinná dovolená. Snad to bude fajn.
Ale už teď se těším na další disko trysko pařbu na chatě. "S těma mejma"
(čekám na den, kdy si zas začnem lízt na nervy. Ono to přijde, ale.. You can destroy your now, by worrying about tomorrow. Janis Joplin. )

"To co posloucháš se fakt teď hodně změnilo. Možná sis jen uspořádala myšlenky" /moje mamka./
Takže jo, mám v sobě tu letní euforii, ale zároveň i ten letní smutek, takže jsem teď troškuklidnější a jinačí. Ale vím, že až příjde školní rok, ta stará věčně nasraná a ztracená verze Lucyje je tu zas zpět.

L.
Modlím se, abych mohla v listopadu jet na Beach House. Je to fakt krásná hudba.
Ale mám málo peněz.