Červenec 2012

I hate myself (but I don't want to die.)

11. července 2012 v 23:15 | Lucyje |  ○ Výstřižky ze stereotypu
Jo.
a nepíšu.
žere mě to.
ale moc si to plánuju.
všechno si moc plánuju
EXPECTATIONS WILL KILL YOU!
to si zapamatujte.

Všechno se sere, naše snový sdružení zevláků se rozpadá, i dkyž si to nikdo nechce přiznat. Já se začínám nenávidět. Píšu si s neznámejma lidma na Omegle. Málo čtu. Chci si brutálně ostříhat vlasy.
A tak.
Poslouchám Crystal Castles. Mrzí mě, že ten orgastickej a divnej pocit z toho, když jsem je slyšela poprvé, zmizel dřív, než jsem čekala, ale stejně. Štve mě, že jsem nebyla na Rock for people, to bych mohla ztratit mysl při jejich živým vystoupení, zavřít oči a... jsou prostě..nevím, jsout to prostě Crystal Castles, lidi kolem mě, si myslí, že jsem totálně mad and stupid, když se mi to líbí ale..už jsem vám říkala, jak těžce moc mě ten jejich názor nezajímá?
Alice Glass je úžasná. Taková.. tajemná a ohromující existence. A elektro je děsně nepochopená hudba. Ale ani se tomu nedivím, abych pravdu řekla. Ale je to super. (báj d wej - 2149226193 Bit Band s totálně nezapamatovatelným názvem a skvělou hudbou, a podle mě totálně divnou ale úžasnou zpěvačkou. jsou dost dobří. )
A je mi jedno, co si teď o mě myslíte, ale mám vás ráda za to, že to právě teď čtete :D takže posílám objetí. (miluju objímání.)

Fakof. LET'S BE WEIRD.

Dneska jsem se dívala na můj starej blog, něco jsem tam hledala, to je jedno co, a.. nějak mi připadá, jakoby mi ta moje sračková minulost zahaůená v pozérskym obláčku chyběla. Divný.
byla jsem v Apollu. na metalu. Fuj. Ani si nedokážete představit, jak byl nějakej death core nebo co vtipnej. Tak strašněj až byl vtipnej :D ale asi už nikdy znova. Ale byl tam jeden stylař a vypadal skoro úplně jako Alex deLarge (vy víte jak ho zboˇžňuju, Alexe. No, možná nevíte, ale sere pes. protě vypadal jak on! :D ) a spousta dalších zajímavejch lidí. Ale ne , Lucyje se kvůli svýmu zjevu v životě s nkym neseznámí,... proto se tak šíleně nenávidím. Na veřejnejch akcích mám občas najednou šíleně divnej pocit jak vystřiženej z Joy Division hudby a... áj hejt majself.A kazím tim ostatním lidem náladu.
Asi budu sedět doma na zadku a nebudu vystrkovat xixht z baráku. Ale doma mě to taky vraždí. fuuu.

Prázdniny zatím v nicmoc stylu, za 9 dní Sobotín. Nechci se těšit. Protože když se těším a moc toho očekávám, je to pak na nic. zase jsme u toho- expectations will kill you. Bitch.
Jsem šílená poslední dobou. až moc.

tak radši..mizím.
a poslouchejte hudbu v úplně tmě.
Zážitek.

L.