Červen 2012

Ale stejně preferuju spíš zmatek, než prázdnotu

12. června 2012 v 21:19 | Lucyje |  ○ Výstřižky ze stereotypu
Je zvláštní, že nepíšu, když je toho hodně psát.. Možná, že spíš nevím o čem dřív, nebo jak co přesně popsat, tak z tho bude asi spíš zmatená patlanina událostí z posledních dnů, tak se nezlobte, pokud to bude neplnohodnotnej článek.

Prožívám teď vlastně šťastný,a zároveň děsně divný období. Zmatek. Jak v sobě, tak v lidech okolo, ve všem a ve všech.
Pořád mi chybí spousta věcí, pořád mi chybí někdo , abych se necítila forever alone, nebylo by divný toho člověka jen tak obejmout, představovat si, že ty písničky o vztahu dvou lidí jsou o nás, slyšet o sobě něco hezkýho a... fuck off, nikdy jsem nechtěla něco jako vztah, ale teď mi připadá, že mi něco takovýho strašně chybí. Ale ot o vlastně ani tak nejde. Důležitý je to, že už mi nikdo nemůže říct, ať se nedivím , že nemám kamarády, nebo tak. protože já je mám. Ty okamžiky, kdy se ve skoro-dešti válíme na dece v pevným objetí bych chtěla zažívat pořád, nic hezčího než takový objetí snad ani není. Je mi jedno, jak moc důležitá jsem pro ně já, jak moc se za mě stydí a jak moc je seru. Důležitý je, že jsou oni důležití pro mě. Nejsme parta, nebo něco takovýho, prostě jen lidi, co maj k sobě blízko a... možná to přejde, začne se mezi náma šířit ta ponorková nemoc, ale... "Don't worry about tommorows, it can destroy your now" (Janis Joplin. Ty jo, strašně dlouho jsem si ji neposlechla). Asi tohle všechno působí strašně sentimentálně a stupidně, ale stejně tak pro mě strašně moc znamená v podlení době D., která mi obarvila konce vlasů na zeleno, staršně dobře si s ní popovídám, má pro mě pochopení a... je to prostě Mandarinka, museli byste ji znát, staršně úžasnej člověk. A zmatky mám s J., snad se to dá do pořádku, až si to vyřeší sama v sobě (ale ani já si to v sobě nejsem schopná vyřešit, takže... jí nesmím nic zazlívat.)


Květen byl úžasnej. Objetí na zemi, Majálesy, koncerty, slunko (di do píči červne s tím deštěm, květen byl tisíckrát lepší, tak se snaž a vylepši si reputaci.), ... posledního května jsem byla na Beerfestu na FiXe. sakra, jak já tu kapelu miluju. Márdí byl v tak skvělé náladě a pořád se tak šíleně usmíval (neřeším, jestli byl zhulenej nebo ne, byl prostě skvělej.), slyšela jsem aspoň 2 písničky z Klenotu 'ne jak v Apollu, to nezahráli z klenotu nic.), měla jsem zas při čem zavírat oči a nasávat tu atmosféru, mohla jsem zase řvát, sedět někomu na ramenách a tak vůbec. Těším se na svůj první fesťák, kterej je teda zatím v nedohlednu, kdy se budu několik dní válet ve sračkách, blátě za zvuku samé skvělé muziky a budu dělat ty svoje oblíbený věci, který při koncertech dělám.. A celkově ten poslední květen byl skvělej den, teda to odpoledne-večer bylo skvělý, i dkyž se jednomu kreténovi podařilo mě urazit, nebo prostě..snížit zas sebevědomí poznámkou "Co tu dělá ta destiletá", asi si léčil svý komplexy toho, že sám vypadal mladší než byl :D ... Přijeli sjme od tama si v půl dvanácté, a já sjem si na druhej den, což byl pátek, měla takovej zvláštní super pocit, a cítila jsem se skoro jako vyvrhel, když jsem druhej den pospávala ve škole, kvůli tomu, že jsem den předtím pařila.

Chci vám toho napsat ještě velkou spoustu, dát sem velkou spoustu fotek, ale ... teď už ze sebe asi nic nevypravím.
Mějte se hezky, serte na školu tak jako já a poslouchejte indie :) /asi udělám článek do "Hudebních orgasmů", můj hudební vkus se zas posunul o kus dál :) )

Lucyje